Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAĞIN PATLAMASI

08.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif mete
Rüyamda bir okuldayım camdan baktığımda bir uçağın yere doğru düştüğünü patlama olduğunu etrafındaki her yerleşim yerinin viranelere döndüğünü gördüm. Okulu boşaltıyorlar ben ve bir arkadaşım geri dönüyoruz bi pankart asılı pankartta bazı kelimeler var 'İBB yazılan kısmını hatırlıyorum okulun sağında mezarlik solunda ise kuran kursu var arkadaşım koşarak gelip büyük bir sevinç içinde pankarttaki yazıda bir evliyadan bahsedildiğini ona ne kadar dua edersek okulumuzun eskisi gibi olacağını söylüyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyük bir kurumun yere çakılması söz konusu. Burası bir eğitim kurumunu içinde barındırıyor olabilir. İBB, bir şeylerin baş harfi; sanki İstanbul Büyükşehir Belediyesi gibi. Belediyeye ait bir yerlerde bazı beklenmedik gelişmeler olabilir. Ama buradaki harfler başka bir kurumu da temsil ediyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA