Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAĞIN OTOBÜS OLMASI

29.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eylül saglam
Merhaba. bu yıl uw kazandım ve sözlümde uçakla ilgili bi bölüm kazandı rüyamda bi odada kızlar vardı şişman kız saç baş kavga ettik sözlüm geldi herkez ona imrendi bende hava attım kızlara sözlümün kucağında erkek çocuk vardı sonra uçuğa bindik ama otobüs oldu sonra indim bi yanda annem ve babab vardı onunde olgun bi polis ardı onumde yüyordu bana bakıp bakıp gulumsuyordu bababmdam izin alıp benle tanıştı ben ismimi söyledim ama o hiç konuşmadı ama ne kadar yurusekde aramızda hep mesefe vardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İyi bir kuruma girmişsiniz, sanırım bu kazandığınız üniversite. Gerçi "uw" nin ne olduğunu anlayamadım ben. Yakında bu kurum sizin sosyal çevrenizi oluşturacak ama sözlünüzle de yollarınızı ayıracak. Siz zaten onu sevmekten çok onunla gurur duyan birisiniz. Belki de çok daha fazla seveceğiniz biri çıkacaktır karşınıza. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA