Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAĞIN DÜŞMESİ

29.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Metmet tunç
Arkadaşlarımla bir ile tatile gidiyoruz.uçakla geri döneceğiz.benim biraz alışveriş için kalmam gerekti arkadaşlarımda uçaga benden önce ğittiler bende onlara yetişeceğiöi söyleyip alışverişe devam ettim. Ancak uçağin kalkmasına 45 dk kala havaalanına yetişiyorum ancak kuyruk var sırada ve uçağım kalkacak diye insanlardan izin istiyorum önce geçmek için ama kimse izin vermiyor. Ve sıra geliyor ama uçak havalanıyor yetişemiyorum tam dönerken arkadaşlarımın ucagı gözümün önünde düşüyor öldüler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Durumunuzu ve yaşınızı bilseydim keşke. Bazen böyle durumlarda özelden mesaj atarak soruyorum ama okuyucular maillerine bakmadıkları için dönüş yapmıyorlar rüya da boşa gidiyor. O nedenle yorumlayayıım dedim sizinkini. Bu rüya eğer çalışan biri iseniz sizin dahil olamadığınız bir işin iflas etmesini, kötüye gitmesini ya da para kaybettirmesini temsil ediyor olabilir. Bir öğrenci için kazanamadığı bir okulun umulanı vermeyeceğini gösterir. Her durumda evren sizi bir şeyden koruyacak demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA