Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAĞIN DÜŞMESİ

27.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gece
Merhaba erkek arkadasm ruyasinda babasi hasta guya libyadayms ben onu arabayla havaalanina goturuyormusum sonra arabadan inince ucak yerine bakiyormus ucak farkli yerden kalkiyormus beni arayip ucak baska yerde beni gotur diyomus hafif trafige takiliyomusuz sonra yetisiyomusuz arabadan inip sigara yakiomus daha var ucaga diye sonra megersem ucagi kaciriyomus gene beni aramis daha sonra telefonuna bir mesaj gelio ucak kalktgi anda dusmus diye bu sekilde ruya gormus yorumunuz icin tesekkurler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınız babasının neden olduğu bir durumdan dolayı işle ilgili bir konuda kendini tercihte bulunmak zorunda hissedecek. Konuyu sizinle paylaşacak ve hatta pek çok da çekincesi olacak. Aslında haksız da değil. Sonuçta bu girişimi kabul etmeyecek ya da bir nedenle girişim başarısız olacak. Yıllar sonra bu duruma şükredebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA