Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAĞI KAÇIRMAK

08.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Tayin bekleyen kadınla yabancı yerin kafe kameriyesindeyiz.Telefonla birlikte çantamı ona verip yola devam etmesini arkasından yetişeceğimi ifade ederek küs olduğum başka kızın yanına gidip karşısına geçerek nankörlüğüyle ilgili bağırıyorum.Uçağı kaçıracağım,çanta ve telimde arkadaşta diye endişelenirken havalimanı olan depo gibi yere ulaşırken peşpeşe iki uçağın kalktığını görerek yetişemedim diye üzülürken arkadaşımı ve yanında annemi görüyorum. Ortak bineceğimiz uçağın daha gelmediğini öğrenince rahatlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öfkeniz nedeniyle özel yaşamınızın akışına müdahale ediyorsunuz. İşinize baksanız her şey daha kolay olacak. Bu rüya bir işe ya da bir kuruma katılmak için fırsat kollayacağınızı haber veriyor bize. Bir fırsat yakalayacaksınız ama iyi değerlendirin de elinizden kaçmasın. Uçağa binmek bir kuruma girmek, bir kurumla iş yapmak manasına gelir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA