Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAĞA BİNMEK

03.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Acılıamagüçlü
Ben gercek hayatımda hiç uçaga binmedim rüyamda uçaga binmek zorundaydik bir tandiigim vardi yanimda hatirlarmiyorum kim ucaktakilerde tanidikti ama hatilarmiyorum. Bir takımızda sanki bir yere gitmemiz gerekiyordu . Ama ben uçak duscek diye cok korkuyordum binmeden önce. Binmek istemedim hatta ama binince pek korkum kalmadı birde hatırladıgim yolculuk 22 dakika sürmesi planlaniyordu ekranda . Mesafe kısa diye bindim ve korku vardı içimde. Tam inmeye yakın ucaktaydim. Sonrasını hatırlamiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya bir korkuyu alt etme rüyası da olabilir. Yaşınızı ve durumunuzu yazmamışsınız ve net bir yorum yapamıyorum. Ancak iş arıyorsanız iyi bir yerde işe girebilirsiniz diyebilirim. Rakamlar bir vadeyi temsil edebilir, bir ilin plaka numarası olabilir, çalışacağınız süreyi, ay, yıl, olarak belirtebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA