Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAĞA BİNMEK

26.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen naz dogus
Merhabaiki arkadaşımla beraber uçakla bir yere gittik.tatil yapacaktik sanırım.bir sürü ucak ve inşaat gördüğümu hatırlıyorum.sonra Yeşiller içinde bir konaga geldik.otobüsten indik tam odaya yerlesirken cantamdan bir şeyleri dusurdugumu farkettim.aramak için dışarı gidiyordum.dış kapıyı açar açmaz büyük bir kedi aceleyle içeri girdi.ağzı patileri hep kanliydi.ona baktigimi görünce öteki odanın penceresinden kaçtı.dışarıda esyalarimi ararken ayaklarımda paten vardı sanki.güzeldi herks bna baktı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili bir gelişme var. İş arayan biri için büyük bir şirkette iş bulup yeni hedefler geliştirmeyi simgeleyen bir rüya olabilir. Sonuçları iyi olacak bir gelişme bu; sonucunda rahat bir hayat var ancak tek sorun nankör, iki yüzlü ve acımasız birinin tehditlerine maruz kalmak olabilir. Bu konuda çok ama çok dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA