Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAĞA BİNMEK

01.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül yaz
Ben uçaktayım oturuyorum bir koltukta güya denize gidiyormuşuz kızımda ön koltukların birindeymiş ve rahatım ilk defa bindiğim içinde korkmuyorum.sonra kendimi hazırlık yaparken görüyorum.guya gidip gelmişizi tekrar uçağa binip gidecekmişiz annemgil kuzenimde geliyor.yerde çok buyuk bir bavul görüyorum.içi kıyafet dolu ben kendi ve kızımın eşyalarını başka bavula koymak istiyorum annem izin vermiyor kızıyor ama ben genede eşyalarımı almaya çalışıyorum.uçakta saat 1 gibi kalkacakmış gece uçağa biniliyormu diyorum.hayırdır inş y
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Diğer rüyanız için arama bölümünden halı yazarak yorumlara ulaşabilirsiniz. Bu rüyanız bir şirkete yatırım yapılacağını, işe girileceğini ya da bir şirketin olanaklarından faydalanacağınızı anlatıyor. Geçmişte edindiğiniz bilgilerin bu süreçte işinize yarayacağını düşüneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA