Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÜÇ GÖZÜ OLMAK

12.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyaperest
Ölümcül bi hastalığa yakalanmışım.3 gözüm var.kardeşim beni görmeye gelmiş tekerlekli sandalyedeyim kendim kullanıyorum.kardeşim gidecek onu otobüse götürüyorum otobüs kalkıyordu yetiştirmek için kestirmeyi gösterip koşmasını söyledim vedalaşamadıpımızı ima ederek koşup koşmamakta kararsız kaldı koşmasını söyledim ben de sandalyemi HIZLA sürdüm arkasından yol engebeliydi ama hiç zorlanmadım.otobüsü durdurdum.şans işte otobüs bizim vedalaşmAmızı bekledi.sarılıp içli içli ses çıkartmadan ağladık
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Olacakları önceden mi görüyorsunuz yoksa nazardan mı etkilendiniz bunu çıkartamadım. Üçüncü gözün yeri ve görünüşü çok önemliydi. Ama hastalıkla birleşince ben ağır enerjilerin etkisi altında olduğunuzu düşündüm. Bu durum sizi hasta edecek seviyeye gelmiş. Nazar alıyorsunuz ya da kendi kendinizi sıkıyor, bunlatıyorsunuz. Rüyanın sonundaki ağlamanız üzerinizdeki koyu enerjiyi bir nebze temizlemiştir. Ağlamak kadar etkili bir başka yol yoktur. Her koşulda azimli bir ruhunuz var. Siz savaşçısınız. Bu nedenle zorluklar her daim sizi bulacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA