Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TUVALETTE YAKALANMAK

07.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yildiz
Ruyada tuvalete kucuk abdest yaparken,karsidaki tuvallete olan birisinin benim camimi actigini ve birden hemen etrafimi disardaki sagdan&soldan; bisiklletle yoldan gecen iki adam sardi ve ben hemen kalktim cok kostum ve agabilerimin yanina gittim sonra bir agabim bana "seninle gurur diyorum nasil kostun oyle " dedi bende "kestirmeleri bilyorum dedim" . bicok kez tuvaletin acik oldugu ruyalar goryorum bu aralar yani sanki hep izlendigimi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Yıllar evvel bu şekilde tuvalette açıkta kalmış olabilirsiniz ya da böyle bir hikaye dinlemiş ve başınıza gelmesinden korkmuşsunuzdur. Bu sıralar bu olayı bilinçaltınızdan çıkartacak ufak bir tetikleyici durumun rüyalarınıza girmesine neden olmuş. Üstüste görülen rüyalar haberci olmazlar; bilinçaltınızın ürünleridirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA