Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TUVALETİNİ YAPAMAMAK

12.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dek
Etrafı perdeye benzer örtülerle kaplı bir sürü tuvaletn olduğu biryerdeym,çok sıkışmşm,büyük apdestimi yapmk istiyorm ama bakıyorm WC ler hep pis,bi tanesine giriyorm,bu kez perde gibi şeyler düşüyr,ben takmaya çalıştıkça düşüyr,bukez WCnin deliği taşıyor,etrafa insan pislikleri yayılıyr.ilerde yerde yataklar serili,küçük bir bebek yatağı gibi birşeyde var.tek tek kaldırıyorum hepsini,yatağın altında delik vardır,oraya yapayım diye,ahşap bir zemine ulaşıyorm,ama yine yapamyrm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkaları sıkıntılarınızı anlamadan bir an evvel bazı sorunlarınızı çözmek istiyorsunuz. Ama şartlar elvermiyor; ya birilerinin gözleri sizin üzerinizde oluyor ya da başkalarının sorunları sizinkinden daha önemli. Yoldan destek bekliyor olabilirsiniz ama umutlar boşa çıkıyor gibi. En iyisi sabır gösterip beklemek; bazen yaşamı zorlamak rahatlamak yerine sıkıntıya düşmemize neden olur, yorulmaya gerek yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA