Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TUVALET TEMİZLEMEK

16.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Blue
İyi günler rüyamda eski yaşadığım evdeyim ve bize bayan bir misafir gelmiş ama kim olduğunu görmedim. Rüyamda misafir tuvalete ve banyoya tuvaletini yapmış ve pis bırakmış. Bende kızıyorum ve kız kardeşim görmeden temizliyorum.Tuvaleti akıtırken üzerine mandallar olan bir çok kirli erkek çoraplar vardı. Tuvalette ki pisliğe su dökerken çoraplarda tuvaletin içine gidiyor.Tuvaleti tıkayacak diye pis suyun içinden çorapları alıyorum sonra kimse görmeden yıkarım diyorum uyanıyorum. Teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eskiye dönük konular, birisinin sorunları, evdeki ya da yakın akrabalardaki erkeklerin çıkarttıkları problemler gündeminizi oluşturacak. Sıkıntılara çözüm bulmaya çalışacaksınız. Bunu yaparken çevredekilerin bu sıkıntıları anlamaması için elinizden geleni yapamaya çalışacağınız anlaşılıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA