Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TUVALET KAĞITLARININ ISLANMASI

23.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen başak
İşyerindeyim.patronum evıne goturmek uzere tuvalet kagıdı almış.abidin işyerinden bıripakete camur bulaştırmış.bende temizlemek ısterken paketi acmışım.olduğum yer hep su oldu sonra .kagıtlar ıslandı tabi.patronum bırak bırak derken sinirlendim.markete cıktım.umut da benimle gelmiş.işyerinden yınecüzdanımı actım.icinde kagıt paralar var.alacagım tuvalet kagıdı 50 tl imiş.param yetiyor ama ne kadar pahalıymış.ben nıye temizlemeye kalktım kı bananeyse diye söylendim kendi kendime.teşekkurler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir uyarı rüyası. İş yerinizde gelişecek bir soruna sakın müdahale etmeyin. İşler sarpa saracak ve suçlusu siz olacaksınız ya da en azından siz öyle hissedeceksiniz. Özellikle de patronunuzun sıkıntılarına müdahale etmeyin. Bırakın o kendi sorununu kendisi çözsün, o hazırlanmış zaten. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA