Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TUTUKLANMAK

29.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen FıRaT ToNBuL
Gece rüyamda tanımadığım bi adamla polislerden kaçıyoruz ve hatirlayamadigim bi akrabamin evine sığınıyoruz. sivil birileri gelip el feneriyle evin içine ışık tutuyo sonra onlardan birisi içeriye geliyo bizimle saatlerce oturuyo.gitme vakti geliyo ve hazırlanıyoruz gitmek için. tam evden çıkacakken ben 5 dakika istiyorum birini aramak için. bilmediğimiz yere gittiğimizde yanımizdaki memur siz tren bileti aldınız mı diye soruyor bizde yok diyoruz. ve sucumuz ne onu bile bilmiyorum içerde mahkemeye kadar yatarım diyorum ve o kadar çok üzülüyorum ki sonrasında uyaniyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Düzgün insanların güvenlerini sarsmışsınız. Üstelik yaşadığınız kararsızlıklar sizi daha da güvenilmez hale getirmiş. Okuyorsanız, gördüğünüz polis hocalarınızdan biri olabilir ya da okulun kendisini temsil ediyordur. Geçmişte yaşananlar yakın gelecekte bazı hareketlerinizin kısıtlanmasına yol açacak. Buna razı gelmek zorundasınız, başka çareniz yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA