Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TUTSAK OLMAK

17.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayda
Merhaba,rüyamda bir grubuz ve bir ülke tarafında esir alınmışız.yolda yürüyoruz biz onlara eğilerek selam vermeliymişiz herkes selam veriyor ben 1 2 veriyorum sonra vermek istemiyorum koşuyorum gideceğim yere.türkiye değiliz başka bir ülkeyiz güya karşı taraf neresi bilmiyorum.kapalı bir yerdeyiz ama dolaşabiliyoruz tam kölelik gibi düşünmeyin.işkence va yok çokta perşşan değiliz.çok ilginç geldi bana yazmak istedim.ve bizim başımız kapalı onların açık.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Normalde de başınız kapalı ise gerçek yaşamdaki kısıtlanmaların bir yansımasını görmüşsünüz. Açık insanlar size işkence etmiyorlar ama onların yaşamlarına saygı göstermenizi istiyorlar. Aslında siz içgüdüsel olarak bunu yapmak istemiyorsunuz. Bu size zor geliyor. Rüya bunu anlatıyor. Bana rüya yazarken kısaca durumunuzu da yazarsanız yorumlar daha doğru olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA