Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TURNİKEDEN GEÇERKEN YARALANMAK

19.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Triya
Mrb rüyamda bir adamla italyanca konuşuyorum sonra turnikelerden geçerken dizim şıkışıyor o adam gelip demirleri kesip sol bacağımı kurtarıyor sonra kanamaya başlıyor o da beni kucağına alıp hastane merdivenlerini tek tek çıkıyor üste doğru adamın kolunu görüyorum dövmeyle off yazılmış sonra beni yataklara bırakıyor söylenerek biraz ama ben çıplağım tamamen diyorumki üstümü örtcek bişey verin kadın para ver diyo önce bende dolabı açıp pembe pike görüyorum tşk ederim yorumlarınız için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yabancı bir şirket ya da kurum, bir geçiş esnasında gördüğünüz zararı düzeltmeye çalışacak. Bu geçiş, bir sınav, bir başvuru ya da bir final olabilir. Aslında adamın dövmesi, bunun bir sonlanışla ilgili olduğunu haber veriyor. Mesela alamadığınız bir diplomayı almayı başarabilirsiniz. Bundan sonra aniden sıkıntıdan kurtulacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA