Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TURNA GÖRMEK

02.12.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hayal
Ruyamda sabaha karsi apar topar evden çikmisim tam otobus duraga vardim elimde bi yorgan oldugunu farkettim acele çiktigim için sonra yorgani hemen bir kuru temizlemeciye biraktim nasil olsa kimse almaz yikamak için birakmis derler diye dusundum.duraga varinca gokyuzu kapkaranlik oldu sonradan isiklar içinde yildiz seklinde turnular gordum gokyuzunde çiftter çiftter donuyorlardi birisi beyaz bir turna bir metre yakinima indi ve ben dilek diledim ve dua ettim bir çiftde siyah turna vardi havada
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşle ilgili bir işinizi askıya alacaksınız ya da tamamen bırakacaksınız. Bu rüya bir iş değişikliğini temsil ediyor da olabilir. Çünkü sonrasında sıkıntılı bir bekleyiş var ama uzun süremeyecek. Siz kaygılanacaksınız, rüyanız kaygıya gerek yok diyor. Turnalar uzak yoldan gelecek hoş haberleri temsil ediyor. Siyah turnalar aynı konudaki resmi haberlerin de iyi olacağını söylüyor. Bu rüya başka bir ülkede yaşamaya karar veren biri için başvurunun kabulü anlamına gelebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA