Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TÜRBEYE GİREMEMEK

13.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif zehra
Ruyamda buyuk bi kutuphanedeyim.Turbeye gitmek aklimda.pencereden cikmaya calisiyorum fakat sigamiyorum.Baska yerden disari cikip kalabalığın oldugu biyere gidiyorrum. Ucurum gibi bi yer.Ayagim ucurumun kenarindayken babam geriye dogru beni itip gidiyor.Arkamda yasli bi teyze senin burda ne isin var turbeye git dedi. Uzerime ayetler okudu.turbeye dogru ggidiyordum. Fakat kapisini bulamıyorum.En sonunda turbeyi bulduk. Bahcesinde birsuru siyah akrep vardi. Yalan yere turbeye girenleri disari atiyordular.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir muradınız için yollar kapanmış. Seçenekler çıkmaz sokak olmuş sanki. Sizi okumuşlar ki yolunuz açılsın. Ama şimdi de ulaşmaya çalıştığınız noktada pek çok düşmanlıkla karşılaşacaksınız. Oysa ki bilgiye ulaşmak kolaymış, keşke o noktadan çok ayrılmasaymışsınız. Bu rüya okula giden biri için başka bir arzu için okuldan ayrılmaması yönünde uyarıdır. Özellikle de ikili ilişkiler için konumunuzu kaybetmeyin diyor size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA