Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TÜRBEYE GİREMEMEK

05.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cem
Merhaba,Nişanlımın gördüğü rüyayı sizinle paylaşmak istiyorum. Rüyasında ikiz kardeşiyle birlikte türbe ziyaretine gidiyor ancak kapıda biri siyah biri sarı renkli iki kedi içeri girmesini engelliyor. O anda elinde ekmek olduğunu onlara attığını ancak kedilerin üzerine sıçrayıp engellemeye devam ettiğini söyledi. Bu olaya sırasında etrafında kimse durumu fark etmiyor ve sonuç olarak türbeye giremiyor. Yorumlarsanız çok mutlu oluruz. Saygılar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Nişanlınızın kararlılığını ya da inançlarını etkileyen nankör ve iki yüzlü dostları var. Onun şevkini kırıyor, kötü telkinlerle moralini bozuyorlar. Kendine güvenini yeniden elde edemezse hayatta hiçbir konuda başarılı olamaz ve mutluluğu yakalayamaz. Kedilere ekmek atması bu kişilere maddi fırsatlar konusunda yardımcı olduğunu haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA