Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TSUNAMİDEN KORKMAK

07.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ada
Rüyamda tsunami çıkmış,camdan görüyorum.kocaman gemiler arabalar aynı yönde deniz tarafından çekiliyor gittikçe bizim eve yaklaşıyorsevgilimle yaşıyorum sevgilime hadi kaçalım burayada gelir diyorum o tıraş oluyor saçını yıkıyor rahat.kızıyorum sonra yatak odasna giriyoruz kapıyı kitliyorun kndi açılıyor defalarca.bi delik buluyorum tam ordn çkacakken eve biri giryor. svglimin babası ve amcası vs sanrm.onlrla masada oturyrz ama kaçma derdndym sonra bir anda duruldu her şey ztn bizm eve ulşmdı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir felaket beklentisi, hayatınızı altüst edecek sorunların endişesi içindesiniz. Sanki mutluluğunuzu, birlikteliğinizi bir şeyler bozacakmış gibi tetiktesiniz. Bunun nedeni uzun zamandır aradığınız sevgiyi, huzuru ve mutluluğu sonunda yakalamış olmanız olabilir. Böyle zamanlarda bu güzelliğin elimizden kayıp gitmesinden endişe ederiz. Ancak bu endişe büyürse anksiyete durumuna yol açar ve artık yaşadığımız süreçten zevk alamaz hale geliriz. Rüyalar, korkuları su yüzüne çıkartır, onlarla yüzleşmemizi ve bu şekilde endişeleri yenmemizi sağlar. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası, merak etmeyin birlikteliğinize bir şey olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA