Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TSUNAMİ OLMASI

27.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bulut ve tsunami
Rüyamda yazlığımızdaydım .Yanımda okuldan arkadaşlarım falan vardı.Sonra arkadaşım ve ben uzakta bir fabrika gördük . Gökyüzüne doğru bulut üreten bir fabrikaydı.Ben bir an çok korktum acaba kötü bir şey mi falan diye.Bu arada fabrika da çizgifilm gibi duruyorduSonra yanımdaki arkadaşlarıma "sanırım tarlalara yağmur yağsın diye bulut üretiyorlar" gibi bir şey dedim.Sonra birden bir tsunami geldi.Ben de hemen sevdiğim kişinin elini tuttum.O da hiçbir şey demedi ve tsunamiden kurtulduk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tsunami olması.. Uzaktan görünün bir sıkıntıdan endişe edeceksiniz. Sanki size ve ailenize bir zarar gelmesinden korkacaksınız. Ya da genel olarak böyle bir korkunuz vardır, bilmiyorum. Şimdi korkularla yüzleşme zamanı gelmiş. Bir, ani sıkıntı yaşanacak ama merak etmeyin, bu durumu hasarsız atlatacaksınız. Belki de kendinize güveninizi kazanmanız için bu gereklidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA