Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TRENE BİNMEK

28.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kandahar
Trene bindiğimi gördüm.hızlı gidiyordu.Yokuşlu bölümden hızla inerken,normalde de içimiz bir hoş olur ya,rüyada da öyle oldum.Virajı dönerken de.Korku da vardı içimde,raylar döşenmediği için kaza yapma korkusu vardı.Ama kaza olmadı.Bir de yanılmıyorsam kendimi Almanya'da gördüm.Yabancı orta yaşlı bir kadınla yabancılara Türkçe öğretmek konusunda konuşuyordum.Normalde de bu alanda çalışma durumum var,şu an belli bişey yok,işsizim.Kadınla bir yandan Türk kahvesi içiyordum.Ayrıca bindiğim tren uzun bir tren değildi daha ziyade bir vagondan ibaretti sanki.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şartları oturmamış bir şirkette çalışabilirsiniz ya da sizi heyecanlandıracak temelsiz bir ilişki yaşayabilirsiniz. Tren bir süreci temsil eder ama tek vagon bu sürecin çok uzun sürmeyeceğini haber veriyor. Diğer rüyanız bir iş habercisi ve bu durum size keyif verecek. Arkadaşlarınızla yediğiniz yemekler bilinçaltınızın ürünleri olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA