Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TRENE ASILMAK

26.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eylül ege
Rüyamda evlenmeden önce evimize gidiyorum yollar çukurlarla dolu tren yolu var oradan geçerken birden tren geliyor benim gibi oradan geçmek isteyen bi kaç kişi var iki vagon arasina atliyoruz kenardan ve birden tren hızlanıyor biz iplere tutyotuz trende insanlar var biz dişinda seyahat ediyoruz sonra git gide zotlaniyorum hep yanimdakiler tutuyor beni raylari görüyorum tren sık sık ray değiştiriyor bir erkeğin arkasina yaslanip rahatça istasyona gidiyoruz istasyon kalabalık içlerinde annem de var fakat beni değil almanyadan gelen amcasinin kizlarini bklio
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir süreç başlamış. Zar zor, biraz da tesadüfen, hasbelkader siz de bu sürecin içinde yer almışsınız. Aileniz durumunuza şaşırmış olabilir. Zorlanacaksınız bu kesin ama sonuçlar iyi olacak. Hamileliğiniz kendi isteğinizle mi oldu yoksa tadevi ile mi? Sanki bana bu bu rüya hamileliğinizle ilgiliymiş gibi geldi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA