Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TREN GÖRMEK

19.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen jamal
Öğlen yemeğinden sonra arkadaşla AŞURE yedik. işyerinden konuşuyoruz.işe geldik.Sonra bir köydeyim. kahvehanenin önündeyim. İnsanlar bundan sonrasına servisle gidiyormuş. Memurlar galiba.bir tren yolu var. birbirine çok yakın iki evin arasından geçiyor. İlk defa hızlı tren geliyor. viraj almakta zorlanarak devrilmeye hatta eve çarpmaya ramak kala doğrulup duruyor. Tren 1.5 vagondan oluşuyor.Köylüler durağa koşuyor.Telefon ile GONCA ile konuşuyorum.hava da baharat kokusu var gonca diyorum.Karabibr kokusu bu diyorum acı bir baharat ’gonca da dikkat et kendine. Orda herkes hasta kaşıntı yapar derken bir taraftan da yolu tarif ediyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Sizin içinde olmadığınız ve başkalarını, basit ve rahat hayat sürenleri ilgilendiren bir süreç size ilgi çekici gelecek. Belki de basit yaşam koşulları şehir hayatından bıktığınız için sizi cezbediyordur. Sürecin içinde olmaycaksınız ama dışarıdan sürekli gözlemleyeceksiniz. Baharat kokusu alerjik rahatsızlıklara karşı bir uyarı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA