Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TREN ÇARPMASI

08.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rockkolik
Rüyamda sevdiğimle arabadaydım. Arabayı tam tren yolunun üstüne park etti ve eve gidip üstümü değiştirip geleceğim dedi. O gittikten sonra trenler geçmeye başladı. Üç tane ray vardı 1. geçti gitti sonra 2. geldi 3. tren gelip arabaya çarptı arkadan bir tane daha gelip çarptı araba savruldu ama çizik bile yoktu. Sonra arabadan indim evin birine girdim sevdiğim kişi balkonda bana sarıldı ve hiç değişmediğimi söyledi. Sımsıkı sarıldı ve bir daha hiç gitmeyeceğine söz verdi sonra da uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kişi ile ilişkiniz var mı? Aşkınız sadece platonik mi? Bunları bilmeden doğru yorum yapmak mümkün değil. Ancak bu rüya, bu erkeğin imajına sizden daha fazla değer verdiğini söylüyor. Eğer birlikteyseniz sizi bir süreliğine bırakabilir. Bu tam anlamı ile bir terkediş olmayabilir, belki bir süre uzak bir yerde yaşayacaktır. Bu rüya yalnızlık döneminde tek başınıza karar verme yetisine sahip olamayacağınızı ve başkalarının hayatları ile yolunuz kesiştiği için ordan oraya savrulabileceğinizi söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA