Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TREN BEKLEMEK

23.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fizzy
Merhaba rüyamda önce çalıştığım is yerinden kişiler var.gol deniz gibi bir yer var. Biden buz tutuyor üstü.Sonra aniden güneş acıyor bir anda bizler eriyor insanları uzaktirmak istiyorum herkes kurtuluyor.güneşin sıcaklığını hissediyorum üzerimde gelinlik var.Eşim yeniden evlenme teklif edecekms yüzükler yamuk şekilde evlenme teklif ediyor.kabul etmiyorum.Koşmaya başlıyorum havaya baktığımda kuşlar uçuyor bitanesi tam yan tarafıma pisletiyor.demir yolu görüyorum ve herkes tren bekliyor benden raylardan geçerek tren Bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uzun zamandır iş çevrenizde de ailenizde de kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Bir hüzün sarmış sanki hayatınızı, gülmüyorsunuz, sevgide yoksunluklarınız var. Ama bir şey olacak ve hayatınıza sımsıcak bir şeyler hakim olacak. Yine de eskiye tutunmaya çalışacaksınız ve hayatınızdan kopmayacaksınız. Yalnız evliliğiniz tehlikeye girebilir. Siz birliktelikten kopup kendi şansınızı arayabilirsiniz. Ve rüyanız özgürlüğün size iyi geleceğini söylüyor. Sanki beklediğiniz buymuş. Tren beklemeniz ise yepyeni şeyler yaşamak için eşikte beklediğinizi haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA