Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TRAKTÖRÜN BOZULMASI

29.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen traktör
Merhaba rüyamda kuzenim ile köydeyiz evin tamiri için kalıp tahta almaya gidiyoruz ve buluyoruz ama taşımak için dayımın kırmızı renkteki traktörünü istiyoruz veriyor traktörü ben kullanıyorum kuzenimde yanımda yoldan bir tanıdıgı daha görüp yolumuzun üstü diyip alıyorum gideerken kasiste traktörün hakimiyetini kaybedip devriliyor daha sonra düzeltiyorum bi şekilde traktörün direksiyonu cıkmış sadece onu tamir etmeye çalışıyorum sonrasını hatırlamıyorum.. yorumunuz için şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ortak bir iş, ortak bir maddi kazanç için uyarı rüyası. Bu yeterlilikte değilsiniz, henüz işin başında olamazsınız. Yaşınızı bilmiyorum ama iş kurmak gibi bir niyetiniz varsa çok dikkatli olun derim. Bu rüya çalışan biri için başkalarının üzerindeki kontrolü kaybedeceğinizi anlatır.Rüyaları yazarken kısaca durumunuzu yazarsanız yorumlar daha net olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA