Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TRAFİK KAZASI GÖRMEK

03.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Trafik Kazasi
Merhaba. Rüyamda minibüs tarzında bir arabanın içindeyim, eski ve kötü bir araç. Ayaktayım, direkten tutunuyorum. Aracı kullanan Beyazıt Öztürk. Hızlı kullanıyor. Çok ani bir şekilde bir kadın çıkıyor arabanın önüne ve minibüs hızlı olduğu için durma şanşı yok, Beyazıt Öztürk kadına çarpmakla birlikte gaza dahada yükleniyor ve çok hızlı gitmeye başlıyoruz bu sırada ben Beyazıt Öztürk’ün durmayacağını ve çok korktuğu için bu işin sonuçlarından kaçmaya başladığını anlıyorum. Sonra bir yere ulaşıyoruz, burada hepimiz Beyazıt Öztürk’ü olay yerine geri dönmek konusunda ikna etmeye çalışıyoruz. Baskı yapıyoruz ve bu baskı sonucunda geri dönmeyi kabul ediyor ve geri gitmek için yola çıkıyoruz ama ben geri döndüğümüzde yaşanabilecek olaylar için endişeleniyorum ve dikkatli olmamız konusunda Beyazıt Öztürk’ü uyarıyorum, bir linç falan yaşanması durumunda dikkatli ve hazır olmak konusunda.Çok kötü ve gerçek bir rüyaydı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarının hayatında aksi giden şeylere tanık olacaksınız. Arkadaşınızla muhabbetiniz ilerleyecek.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA