Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TRAFİĞİN YÖNÜNÜN DEĞİŞMESİ

02.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyacı Anamtaf
Sabah geri yatınca ilginç bir rüya gördüm.çalışıyordum öğle arasında alışverişe takıldım oyalndm.geri dönüşte aksilikler oldu.Vakit akşama yaklaştı.yolda 1erkek çocuğu dilenci.eliyle tüm araç yönünü değiştiyor çeviriyordu.şaşkındım.Etrafta yürüyenlerden saklnıp peşlerine düşüyordu.bana zararı dokunmadı konştum onunla uyardım insanları.Eve giderken de tanıdık 1iyle atıştım.Elimi ağzıma götürdüm alt üst diş etlerimde gömülü yapışık kıl kurdu gibi tutam tutam bişeyler ardından bakıyorumfilizlenmiş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ani bir haber, sanki ilahi biri ya da ilahi bir olay hayatın akışını değiştirecek. Bu değişiklik sadece sizinle ilgili değil, bir çok insanı kapsayacak bir değişim. Rutinin dışında olmak sizi rahatsız edebilir ve sinirlerinizi bozabilir. Bu nedenle ağzınızdan istenmeyen şeyler de dökülebilir. Sonradan pişman olmamak için sözlerinize dikkat edin bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA