Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TOPRAKTAN CEVHER BULMAK

02.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslı Özcan
Merhaba rüyamda iki katlı beyaz bir ibadethanede olduğumu gördüm.alt katında namaz kılan insanlar vardı.üst kata ablamla beraber çıktığımızda diğer dinlere mensup beyaz elbiseli din adamlarıyla karşılaştık.üst katın büyük bir bölümünü ıslak bir metre kadar yüksekliği olan toprak bir alan oluşturuyordu. Ablamla toprağın üstüne çıktık.ablamla elimize bi değnek alıp toprağa vurmaya başladık ve ablam Demir'den bir kutu buldu.kutudan cevher çıktı.o din adamları da bizden aldılar çünkü o dine aitmiş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Farklı dinlerin, inançların ya da bunlara mensup insan topluluklarının arasında olacaksınız. Kendi inançlarınızdan daha değerli olduğunu düşündüğünüz inançlara ait şeyler öğreneceksiniz. Ancak bu heyecanınız kısa sürebilir. Toprak aslında aileyi temsil eder. Ailenizde farklı dini inançlar mı var diye düşündüm. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA