Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TOPRAĞIN KAZILMIŞ OLMASI

20.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen güneş
Gecen hafta ben ve kuzenım izmite gitmiştik.ruyamda:kuzenm ve ben edirneye dedemn yanına gidiyoruz.eskiden lojmanlarda oturuyolardı.sımdı oturmuyorlar.ruyamda lojmana gıden yol degısmıstı normalde asfalt olan yol yerıne yeni kazılmış toprak vardı.toprak yıgınları sag tarafa dag gıbı yıgılmıstı.cocuk parkı olan yer mezarlık olmustu.tam eve gırerken baktıgımda mezarlıktan atesler cıkıyordu ve ılerı gerı saga sola hareket ediyolardı.8-10 tane vardı.mezarlgn halibana normal geldi ve yoluma dvam ettm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İzmit'ten hoş olmayan haberler alabilirsiniz. Birinin vefatını duyabilirsiniz ya da ani ve çözümsüz bir hastalık haberi gelebilir. Bu rüyada gittiğiniz şehir sadece aile büyüklerini temsil ediyor olabilir. Bu durumda başka şehirlerde oturan aile büyüklerinden birinin vefatını duyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA