Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞMAK

02.12.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen seçkin
Birlikte okuduğumuz bakan lık yapmış halen çalıştığım kurumda müsteşar olan makam sahibinin önünde bir deniz kenarında 23 nisan bayramı töreninde yapmak üzere 3 kişi konuşma hazırlıyoruz. bu üç kişiden biri halen deniz kenarında bir ilde validir. topluluk ve eski bakan şimdiki müsteşarın önünde üçümüzün hazırladığı bu konuşmayı bakana/müsteşara ve kalabalığa karşı ben okuyorum. okurken bir yandan içimden merak ediyorum neden içimizde vali olan arkadaş yerine konuşmayı neden ben yapıyorum diye.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin dışınızdaki iki kişi sembol. İşinizde aynı statüde çalışan üç kişisiniz. Ama farklı kurumlar ya da binalarda ve hatta farklı illerde olabilirsiniz. Diğer ikisini gördüğünüz kişilerle bağdaştırabilirsiniz. Biri sizden daha önemli bir görevde olabilir mesela. Bayram günü yapılan konuşma olayın ya çocuklarla ilgili olduğunu ya da resmi bir tatil sırasında gerçekleşeceğini haber veriyor olabilir. Bunun dışında önümüzdeki Nisan ayını da işaret ediyor olabilir. Sizin ön plana çıkacağınız, aynı konumdakileri ve hatta üstünüzdekileri geride bırakacağınız bazı olaylar yaşanacak. Bu durum sizi başkaları nezdinde önemli biri haline getirecek. Rüya bir terfi ya da bir başarı ile ilgiliymiş gibi geldi bana. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA