Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TOKAT ATMAK

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cecemile
Yeni ayrıldığım erkek arkadaşım yeni taşındığı evine davet ediyor,bu ev benim eski oturdugum ev burdayken ben dogum yapmistim diyorum, evde baska bi sevgilisi daha var, birde beyaz at var at benimmis sevgilim hediye etmiş,at bana dogru kosuyor ama ben korkuyirum odanin kapisini kapatiyorum,sevgilimle kavga ediyoruz bana cok sert bi tokat atiyo ben evden gidiyorum,disari cikinca evin benim oturdugum eski ev olmadigini anliyorum,pisman oluyo yine cagiriyo ama rekrar gidiyomuyum hatirlamiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zannetmişsiniz ki onun hayatı sizin hayatınız olacak. Hep birlikte olacaksınız. Ama bir yandan da bağlılığa karşı bazı tereddütleriniz de var. Siz kararsız kalınca sizi kendinize getirmek istemiş sanki arkadaşınız. Ondan şüphe mi ediyordunuz? O şimdi ayrılık için pişmanlık yaşıyor olabilir. Durumunuzu yazsaydınız keşke. Nasıl ve ne zaman ayrıldınız mesela. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA