Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TOKALAŞMAMAK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tüfek
Merhaba rüyamda türk cephlerinden birindeydim adaları gösteriyorlardı burası düşman adası falan diye. yanlarında bir çadır vardı düşman çadırı, nasıl oluyorda bunlarla yan yana kalıyorsunuz diyordum konuşuyor musunuz peki evet selamlaşıyoruz dediler o arada iki tane erkek esmer uzun boylu terör dışarı çıktı benimle el sıkışmak istediler elimi vermedim yanımdakine de napayım midem kaldırmadı onlarla selamlaşamam dedim o da biz ne yazıkki zorundayz dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rakiplerin arasında bir yerde, onların yaşamlarına daha yakından bakma fırsatı bulacaksınız. Sizinle bir anlaşma yapmak isteyebilirler ama siz bunu kabul etmeyeceksiniz. Çalışan biri iseniz yabancı bir firmadan iş teklifi alabilirsiniz. Çadırlar genelde kendinize yeni bir yaşam kurma şansının doğabileceğini haber verirler. Ama siz bunu kabul etmeyecek gibisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA