Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TOHUMLARIN YEŞERMESİ

27.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eylül bir rüyam daha var
Babadan kalan, bahçeli, satmayı düşündüğümüz boş evimize gittim.Abla oradaymış Abla oraya gitmez anahtarı da yokturKardeş saksıya tohum dikmiş onlar çimlenmiş. üç kardeş onları konuşuyoruz , kardeş saksıyı ters çevirdi Üç, dört çeşit bitki var bunları ayırmak lazım dedik, kardeşler bana tavırlı idi. Eve girdik alt katta su borusu su akıtıyor,üst katta abla iki divan kurmuş üzerinde örtüleri var, çamaşırları evin içine sermiş, su borusu daha fzla su akıtıyor. Tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin olmasa da kardeşinizin hepinizin adına umutları varmış bu ev için. Şimdi artık o umutların gerçekleşme zamanı. Eski anılar pek iyi değil, kardeşlerle ya da aile ile ilgili uyumsuzluklar var. Bu mal da paylaşılınca sanki birbirinize olan bağlarınız da kopacak; herkes kendi hayatına yönelecek. Ablanız kötü şeyler söylemiş, ayrıca bu mal durdukça değer kaybediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA