Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TOHUM EKMEK

24.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hemşire
Taşınıcaz kardeşim küçük bi ev bulmuş ben ona laf anlatmaya çalışıyorum 2 odaya nasıl sığacaz dye dinlemiyo bile sonra birden dağın başındayız 5 sıra var ben oralara yeşil tohum dikiyorum 2 parmağımla hafifçe bastırarak sağdan 2. Sıra boş kalmış babama kızıyorum önce neden buraya yaptın senin yüzünden geçemiyorum 2. Sıraya diye sonra suluyorum hepsini bi de kaka görüyorum onunla da işleniyorum elimle biraz sıkıyorum oralara bu arada gerçek hayatta da taşınma durumu mevcut tşkler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Taşınmanız bilinçaltınızın ürünü olabilir. Ancak tohum ekmeniz yaşamınızla ilgili yeni bazı gelişmeleri, atılacak adımları, girişimleri, çabaları haber veriyor. Sıkıntılarınızı bile çabaya katkı olacak şekilde değerlendireceksiniz. Azimli birisiniz siz. Bu rüya bir vadeyi haber veriyor. 5 ay sonra güzel gelişmeler sizi bekliyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA