Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TOHUM EKMEK

11.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen damla kızılay
Rüyamda bir arkadaşımla tanımıyorum bi tepeye çıkıyoruz ve bana ağaç dikmek için tohum gibi şeyler vermiş görmedim bende onları dikmişim arkamı dönüyorum tekrar bakıyorum birden büyümüşler birkaç tane ağaç dikmişim bazısı büyük bazısı küçük öyle gerekiyormuş biri demiş bize sonra onu diyen adam yan yana yapacaktınız diyor arkadaşımda yan yana çok sıkışık olur diye kafana göre dik demiş bana 6 7 tane dikmemiz gerekti tepe biraz karlı biraz yeşillik vardı ve ağaçlarda yeşillik az vardı küçük küçük
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Normalde uzun vadede alınabilecek bir sonucu çok küçük bir girişimle tez elden alacaksınız. Evren ve ilahi güçler size yardım edecek. Yalnız bir değil birden fazla güzel sonuç elde edeceksiniz hem de. Aile kurmak isteyen biri için bu rüya evlenip çoluk çocuğa karışmayı temsil edebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA