Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TİYATROYA GİTMEK

25.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Duyduy
Merhaba,yıllardır gormedigim bir arkadaşım rüyamda bulunduğum şehre gelmiş, tiyatro yapıyordu. bana bilet niye almadın diye kızdı. Bende sonradan biletim olduğunu hatırladım. koşarak alıp geldim. elimde bozuk paralar da vardı. gösterdim ama geç kalmışım. makyajsizdimBeni beğenmedi diye korktum. Çok üzüldüm gerçek gibi. sonra arabadan bir kadın indi makyajlı onun bindiği arabaya bindi kalabalıklardi gittiler. Yıllardır plan yapıp gorusmuyoruz yine gitti dedim ağlayarak uyandım. kıskandım.tskler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarının hayatlarına dikkat kesileceksiniz ama onların yaşamlarına giremiyorsunuz; nedense dışarıda kalan, dışarıdan izleyen konumundan kurtulmanız mümkün olmuyor. Halbuki sizin de söyleyecek şeyleriniz, ortaya dökecek fikirleriniz var ama kendinize güveniniz yok. Bu durum sıkça tekrarlanıyor ve ruhunuzda derin izler kalmış yaşananlardan. Bu bir bilinçaltı rüyası, haberci değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA