Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TIRNAK KESMEK

04.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hemşiree
Ben 23 yasında bir bayanım.3 yıllık bir ilişkm var.öncki iş yrimde hoşlandım biri vardı.bu iş yerimdn istifa ettm ve erkek arkadsımın oldugu sehirde işe bsladım.dün akşamki rüyamda eski işyerimde o'nu ve arkdslarını aynı işyermizde gördüm.bi arkadası ttırnaklarını kesiyormuş benim de kesmem için tırnak makasını bana verdi ben de ona yaslanarak kestim.daha sonra benden önce işten cıktı.daha sonra ben dısarı cıktıgımda beni kapıda beklediğini gördüm bana sarıldı öptü ve kucagına aldı o sırada regl oldugumu hissettim ve uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kişi size eski aşk acılarını unutturacakmış, siz böyle hissetmişsiniz. Ancak olmamış, tam yakınlaşacakken onu kaybetmişsiniz. Bir ilişkiniz olsa da ruhunuz onu unutmamış. Bazen böyle şeyler oluyor, nedensiz yere ruhumuzun bir parçası bir kişiye takılıp kalıyor. Ben böyle durumlarda önceki hayatımızda izler bırakan biri miydi acaba? diye düşünüyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA