Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TİMSAHIN SALDIRMASI

03.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deniz3434
İyi günler Kahin Hanım rüyam da Esma adında bir kız arkadaşımla bir yerdeyiz. Yusuf adında tanıdığım bir adamı izliyordum. Arkamdan bir den gölden çıkan timsah bana saldırmaya başladı. Elimde kanepenin kirlenti ile vurdum. Sonra adam beni fark etti ondan kaçmaya başladım. Üzerimde kırmızı elbise ve kırmızı ayakkabı vardı. Koşarken uçmaya başladım fakat yine yakalandım. Yorgunluktan bayıldım. Oda üzerime pembe beyaz renklerde yorgan örttü. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir erkek, yaşadığınız bir kriz nedeniyle sizin farkınıza varacak ama üzerinize düşmesi sizde korku yaratacak. Ruhunuz bu insanla daha önce karşılaşmış ve kötü şeyler yaşamış. Belki de bir başka yaşamınızda aynı zaman diliminde aynı mekanda yaşadınız. Ruhunuz onu kötü anılarla hatırlıyor olmalı. Ondan kaçmaya çalışırken ruhsal boyutta olduğunuzu anlıyoruz çünkü uçuyorsunuz. Ama bu kez size kötülük yapmak gibi bir kaderi yok aksine sizi sevecek biri rolünde bu kez. Sizi sevginin sıcaklığı ile sarmalayacak, o sizi mutlu edecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA