Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TERÖRİST GÖRMEK

05.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elllii
Merhaba. Ruyamdatarlamızdan cıkıp dolaşırken teröristler yolumu kesip kimligimi alıyorlardı. Giydiklerimin cok dar oldugunu ve neden giydiğimi soyluyorlardı. mecburiyetten oldugunu belitttigimde kimlik bilgilerime bakıp dogdugum ilcenin o bölgenin isveci gibi oldugunu soyleyip geri veriyorlardı onlardan uzaklasırken parada verdiklerini fark ettim ve onlardan olan bir çocuğa önce iade ettim sonra resim cekerler vs diye geri aldım ama cok az bi kısmını fırın parası diye geri vermedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Düzene aykırı davranan, farklı yapıdaki grupların yaşam tarzınızı eleştirmeleri szö konusu. Belki de şu anda böyle bir şey yaşıyorsunuzdur. Siz doğduğunuz yerin özelliklerini taşısanız da modern birisiniz. Bu özellikleriniz sizi cazip kılıyor, dikkat çekici oluyorsunuz. Bazı vaatler var ama çok da önemsemeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA