Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TERLİĞİN YIRTILMASI

25.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül yaz
Ayagımda terlik var ve yırtılmış durumda binada bulunan birilerinden yardım istiyorum uhu yani yapıştırıcı varmı diyorum bir kadın terligin yırtık kısmına yapıştırıyor elimdede bozuk paralar ona veriyorum.kapıyı açıyorum biri tahta biri demir kapı elimde anahtarla tahta kapıyı kilitliyorum demir kapıyıda kancası var geçirip gidiyorum.kızkardeşim yanıma geliyor kanala bakıyoruz çorak halde susus kalmış sonra birden kanal suyla dolmaya başlıyor suyu verdiler diyorum ama birden bizim karşımızdan da su bize dogru geliyor biz kaçıyoruz su üstümüze dogru gelirken.neyse eve geliyoruz bu benimle gelen kızkardeşim gerçekte evli ve çocugu var guya rüyada kayınvalidesi eşi tekrar onu istemeye geliyorlarmış
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çalışıyorsanız işinizle ilgili bazı sorunlar var. Düzeltmeye çalışacak, yardım alacaksınız ama olmayacak. Bu iş yeri size tamamen yabancı olabilir, orası ile ilişkilerinizi keseceksiniz. Sonrasında kardeşinizle ilgili bazı sorunlar var. Belki eşi ile arası bozulabilir ama merake decek bir şey yok. Yeniden ilişkilerini düzeltecekler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA