Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TEPEYE TERSTEN TIRMANMAK

07.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elvan elvan
Rüyada sarışın bir kız çocuğu gördüm ve sarışın bir erkek çocuğu gördüm 1-2 yaşlarındaydılar..erkek çocuğun yüzünü çok net hatırlıyorım.sapsarı ve kıvırcık saçlıydı masmavi gözleri vardı çakmak çakmak.bide dağ gibi bir yer gördüm.ama o dağda evler vardı merdivenler vardı ve ben araba kullanıyordum o evlerin içindeki merdivenlerden arabayı geri geri sürüyordum.ama tepeye , yukarıya doğru tersten sürüyordum.teşekkürler...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki ayrı haber alacaksınız ya da sonuç elde edeceksiniz ve harekete geçeceksiniz. Hedeflerinize giden yolu kendi aklınızla belirleyeceksiniz ama zor olanı seçme gibi bir huyunuz var. Sonuçta istediklerinize ulaşabilirsiniz ama daha fazla efor sarfedersiniz ve ayrıca çok daha fazla insanla vakit kaybedersiniz. Bir başka yolu var; iyi düşünerek harekete geçin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA