Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TEPEDEN İNMEK

07.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merve455
Ruyamda bir dagin tepesinden arabayla asagi iniyorum.hayret ediyorum o kadar dik bir yokus ki ben bu yokusu nasil yuruyerek ciktim diyorum.yinede bir tataf ucurum.arabayla inerken asagida korkuyorum.sonra dumduz bir yere geldik her taraf goz alabildigine toprakti.buyuk kayalar vardi cevrede.bir odaya girdim.esyalarimi ariyordum.her actigim dolaptan kagitlara sarili yemekler cikti.yorumlarsaniz sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kariyer yerine güvenli hayatı seçecek ve bu doğrultuda bir karar vereceksiniz. Zor bir iş bu; bulunduğunuz konumdan vazgeçmenizi gerektirir ve elbette korkularınız olacak. Ama rüya sizi rahatlatıyor. Toprak aileyi temsil eder. Geniş bir aile ve güvenilir insanlarla sarılı bir yaşamınız olacak. Belki zaman zaman hedeflerinizi hatırlayacak ve çok çaba sarfettiğiniz zamanları özleyeceksiniz ancak paraya ihtiyacınız yok; yani olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA