Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TEMEL GÖRMEK

05.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mehmet Uçar
Bizim evin yanında inşaat halinde temel görüyorum birileri hortumla su tutup yıkıyorlar betonu,sonra bir grup 50 100 kişi hepsi bizim evin çatısına çıkıyor ve hepsi içki içmeye başlıyorlar,o an bişey oluyor ve kendimi kendi yatağımda buluyorum gerçek miydi bu diyorum yere elimi atıyorum kan var.duvarlarda perdeler su torbası gibi olmuş elimi atıyorum kan dolu kendimi yataktan atıyorum anneme bağırıyorum kötüyüm diyorum kuran oku diyorum ama annemin yüzünü göremiyorum,dua okurken uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hedeflerinizle ilgili olumlu gelişmeler var ama ailevi konularda, başkalarından kaynaklanan sorunlar söz konusu. Düşüncesizce davranan insanlar nedeniyle aileden ayrılanlar, ailevi kayıplar ya da ciddi küslükler söz konusu olabilir. Rüyanın sonunda çok korktuysanız son yazdıklarım geçerli değildir. Korku hissedilen rüyalar bilinçaltının ürünleri olurlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA