Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TELEFONUN YANMASI

24.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül yaz
Mrb kahin hanım rüyamda koşuyordum koşu yapıyormuşum tek başıma elimdede cep telefonum var başka şeylerde var bir ara elimde telefon olmadıgını farkediyorum mola verdigim yerde unutmuşum diyorum koşarak tekrar mola verdigim yere gidiyorum ve kaldırım üstünde telefonumu buluyorum şükürler olsun diyorum bulduguma ama telefon elimden düşüyor köşesinden cızırtı ses duyuyorum yanıyor heralde diyorum duman hatırlamıyoum ama hemen kapagını açıp zar zor bataryayı çıkarıyorum batarya zarar görmesin diye
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir haber beklentisi içine gireceksiniz ama yaşam çok hızlı geçiyor, olayın önemini sonradan farkedebilirsiniz ve gecikmiş olmaktan endişe edeceksiniz. Sonuçlar güzel olacak, haberler olumlu ve bir ufak sıkıntıdan sizi kurtaracak. Bu aşamada kızınızla yeterince ilgilenemediğiniz için vicdan azabı duyabilirsiniz, tek sorun budur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA