Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TELEFERİĞE BİNMEK

07.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Senem derin
Merhaba. Bu rüyamı çooookk merak ediyorum. Lütfen yorumlar mısınız.. Rüyamda erkek arkadaşım ile luna park gibi bir yere gidiyoruz. Yanımızda bizi tanıştıran kız arkadaşımız da var. Ardından teleferik gibi bir oyuncaga binmek istiyoruz. Sıra beklerken onlar ikisi birden biniyor ve beni beklemiyorlar ben de dalginlığımdan teleferiği kaçırıyorum. Ve onlar ikisi birden beni beklemeden gidiyorlar ve ben onlara bozuluyorum. Ben de bir sonraki teleferige biniyorum. deva mi da var ama karakter yetersi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Erkek arkadaşınızla eğlence zevkiniz ya da hayattan zevk alma potansiyeliniz farklı. Bunu biliyorsunuz ya da bundan korkuyorsunuz. Farklı bakış açılarının onu sizden kopartmasından endişe ediyorsunuz sanırım. Rüyanızda bu duygular ön plana çıkmış. Bu arada bayan arkadaşınız sadece bir sembol. Ama bu rüya erkek arkadaşınızı kaybetme riskinizi ortaya koymuş. Ya da okul, iş ya da sosyal gruplarda ayrı düşebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA