Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TEL ÖRGÜDEN GEÇMEK

20.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen KKTC 14
Eski Esimle gidiyoruz gülüserek cok mutluyuz bir Telörgü 5 metre filan önümüzde ortasindada kapi ben icimden nasil gecicegiz üstünden atlariz. Birden önümüzde biri kapiyi aciyor biz de geciyoruz devam gidiyoruz. Bir Eve gidiyoruz kimin bilmiyorum ama sanki söz kesme merasimi havasi var icimde üstümüzdeki elbiseler öyle giymisiz. Kapiyi calip iceriye giriyoruz sirayla icerdekilerinde ellerini öpmeye basliyorum birden biri dua akumaya basliyor. O arada uyandim. Kahin abla yorum icin TSK.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeniden barışma ihtimaliniz varsa, olamaz dediğiniz şey olabilir ve önünüzde kapılar açılıp sizi yeniden bir aile olmaya götürecek yola girebilirsiniz. Bu rüya olanaksız bir birlikteliğin yolunun açılacağını haber veriyor. Belki de eski esşiniz sadece bir semboldür, sizin yolunuz başkası ile sürecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA