Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TEKNENİN BATMASI

23.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hayali91
Oncelikle iyi çalışmalar benim rüyada gördüğüm sanki adeta birebir yasadım. bir teknedeyim ve yanımda sayısı az ama tam hatırlamıyorum 2 yada 3 kişi vardı ve bulundugumuz tekne alacakaranlıkta denizin tam ortasında yavastan hızlıya oldugu yerde kendi ekseninde dönmeye başladı ayaklarım hızlandıkça suya çarpmaya başladı we tekne sonunda battı ölüyoruz zannediyordum Fakat bianda 3 beyaz at denizden fırladı ve ben birine binerek karaya ulaştım Sonrasında attan inip koşmaya başladım Saygılar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir maceranın sonu kötüye gidiyor ya da gidecek. Siz bunu hissediyorsunuz zaten, ilerleme durmuş, aynı yerde bilinçsiz bir şekilde dönüp duran gariplikler içindesiniz. Ama merak etmeyin, çok yakında ilahi güçler size yardım edecek. Beklemediğiniz anda çok istediğiniz, hayalini kurduğunuz bazı şeyler gerçek olacak ve sizi bambaşka bir dünyaya taşıyacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA