Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TEKERLEKLİ SANDALYEDE OLMAK

11.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aynur
Ruyamda büyük bir caddeden evime dogru geliyordum caddenin tam karşısısına baktımki Halam ve dayımla birlikte uzunzamandır küs olduğum annemi tekerlekli sandalyede gördüm nomalde annem tekerlekli sandalye kullanmıyor dayımla Halam benim evime barıştırmaya getirmisler evime gittim annem ve akrabalarım içlerdeydi içime dert olanları bana yaptıği haksızlıklari sinirli bir şekilde anneme anlattım annem suskundu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tekerlekli sandalyede olmak.. Annenizi karşınıza almışsınız ama o bu durumdan dolayı çok üzülmüş. Şimdi de dayanma gücü yok artık. Çevresindekiler onun bu durumuna üzülüyorlar. Sizin içinizde ise öfke var hala, bu nedenle acıma duygunuzu bastırmışsınız. Aslında bu rüya size iyi gelmiştir. Dışarı salınan öfke ruhu rahatlatır. Annenizle yüzyüze konuşmayı yeniden düşünün, sonra çok pişman olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA